Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā SĒTNIEKU(-CI) Jūrmalas iecirknī

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata izglītība
  • Valsts valodas prasme (vismaz A līmeņa 2. pakāpe)
  • Vēlamas mini-traktora vadīšanas prasmes
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu, sadarboties ar citiem darbiniekiem
  • Darba tiesisko attiecību ietvaros vēlams drošs elektroniskais paraksts (eID karte vai eParaksts mobile)

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt iecirknim piesaistīto teritoriju (tai skaitā upes piekrastes un piestātnes daļas) uzkopšanu, manuāli un ar multifunkcionāla mini-traktora palīdzību
  • Veikt zāliena un stādījumu kopšanu sezonas laikā
  • Veikt ietves un celiņu uzkopšanu un attīrīšanu no sniega un nokaisīšanu ziemas periodā
  • Veikt autotransporta garāžas tīrīšanu
  • Veikt logu tīrīšanu 2 reizes gadā

Darba laiks un apstākļi:

  • Pilna slodze
  • Ziemas sezonas periodā sniega tīrīšanas darbus pēc nepieciešamības jāveic arī sestdienās, svētdienās un svētku dienās (saņemot kompensējošu atpūtas laiku)

Darba alga 890 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  •  Sākotnējo apmācību
  •  Piemaksas par darba rezultātiem
  • Paplašināta seguma veselības apdrošināšanu
  • Nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā 5% apmērā no bruto darba algas katru mēnesi darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)
  • Īsāku darba laiku piektdienās, papildus brīvdienas un citus uzņēmuma labumus

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu akciju sabiedrībai “Gaso” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās amata vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām. Savu personas datu apstrādes piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: akciju sabiedrība “Gaso”, [email protected]

!! Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!!

Kopīgot vakanci