Sakoptākais uzņēmums Jelgavā - GASO iecirknis

19. jūnijā, brīdi pirms vasaras saulgriežiem, sumināti konkursa „Sakoptākais pilsētvides objekts Jelgavā 2018” uzvarētāji. Jelgavas pilsētas domes Pateicības rakstus un balvas pasniedza Jelgavas pilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš un konkursa komisijas priekšsēdētājs, domes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Strods.  

Nominācijā „Sakoptākais uzņēmums” uzvarētāji šogad irA/S “Gaso” Jelgavas iecirknis un salons “Ardeko”. Veicināšanas balva - IK “Likteņsvece” un IK “Evelīna S”. 

Nominācijā „Zaļākais lodžijas vai balkona noformējums” šogad konkursa uzvarētāji ir Asteru ielas 14A- 33, Asteru ielas 14A- 42, Pulkveža Brieža ielas 14-44, Mātera ielas 33-7, Pasta ielas 20 – 33 un Pasta ielas 38-4 dzīvokļu saimnieki.  Nominācijas laureāti ir Pulkveža Brieža ielas 14 – 16, Pulkveža Brieža ielas 14 - 42 un Pasta ielas 38-3dzīvokļa saimnieki.

  Nominācijā „Sakoptākā privātmājas teritorija” uzvarētāji ir Smilšu ielas 14B, Dārza ielas 21, Brigaderes ielas 23, Filozofu ielas 70A, Dambja ielas 76, Veco strēlnieku ielas 6 un Lāču ielas 64A privātmāju saimnieki. Nominācijas laureāti Dārza ielas 9, Smilšu ielas 20, Smilšu ielas 49, Strautu ceļa 27, Garozas ielas 82 un Skolas ielas 10 privātmāju saimnieki.

Nominācijas “Interesantākais žoga risinājums” laureāti ir privātmāju Kazarmes ielā 27  un Kazarmes ielā 32 saimnieki. 

Šogad labākās daudzdzīvokļu namu sētnieces ir Līvija Beļeviča, kura kopj teritoriju pie mājām Čakstes bulvārī 13, 11 un Uzvaras ielas 4; Valentīna Mudrecova,kura apkalpo mājas Pasta ielā 38 un Mātera ielā 37, kā arī Zoja Tapute, kuras aprūpē ir mājaLoka maģistrālē 23.        

Šogad konkursā tiek apbalvots objekts jaunā nominācijā “Sakoptākā sabiedriskā teritorija”.   Šo balvu saņēma Jelgavas Romas katoļu draudzes pārstāvji, kuri rūpējas par katedrāles iekšpagalma dekoratīvo augu apstādījumiem.  

Viens no sakoptāko objektu pieteicējiem izlozes kārtībā ieguva pārsteiguma balvu.

Konkursa uzvarētāji balvās saņēma dāvanu kartes un suvenīrus ar Jelgavas pilsētas simboliku, bet apbalvoto privātmāju īpašnieki - arī Jelgavas pilsētas karogu. Konkursa uzvarētājiem, kuri nevarēja ierasties uz noslēguma pasākumu, lūgums zvanīt pa tālruni 63005558, lai vienotos par balvu saņemšanu.

Atbilstoši nolikumam, konkursā netiek vērtēti divu iepriekšējo gadu konkursa uzvarētāji.

Konkursa galvenie vērtēšanas kritēriji: objekta iekļaušanās pilsētvidē - tā pārskatāmība no ielas un galvenajiem cilvēku kustības virzieniem, žoga caurskatāmība un objekta labiekārtojums.

http://www.jelgava.lv/lv/jaunumi/zinas/noskaidroti-pilsetas-sakoptakie-objekti-1-1-1-1-1-1-1

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība

Informācija sagatavota

Jelgavas pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Atpakaļ