Mārtiņš Bērzājs – gāzes inženieris ar velosportista “dzīsliņu”

Riteņbraukšanas sporta entuziasts Mārtiņš Bērzājs no Saldus ar gāzapgādi ir uz “tu” jau divpadsmit gadus. Viņš atzīst, ka ir tikai trīs lietas, bez kurām nu jau dzīvi ir grūti iedomāties –  ģimene, darbs gāzes nozarē un velosipēds.

Par vienu no gāzenieku pulka Mārtiņš kļuva 2011. gadā, kad pēc Saldus profesionālās vidusskolas absolvēšanas un studiju uzsākšanas Rīgas Tehniskajā universitātē nolēma pieteikties darbā Liepājas iecirkņa filiālē Saldū. Tālāk darba gaitas un studijas ritēja paralēli – tika iegūts inženierzinātņu bakalaura un tad arī maģistra grāds. Pirmos astoņus darba gadus Mārtiņš strādāja par kontrolieri, bet nu jau piecus gadus ir inženieris un vairākus gadus atbildīgais par Saldus filiāles darbu.

Par brīvā laika pavadīšanu Mārtiņš stāsta ar entuziasmu: viņš jau apmēram piecus gadus ir MTB (kalnu) velobraucēju pulkā, kur, pēc paša vārdiem, viņu “ievilka draugi”. Tas ir labs atpūtas un fizisko aktivitāšu veids, jo ļauj ne tikai sportot, bet arī baudīt dabu un apceļot Latviju, jo sacensības, kurās Mārtiņš piedalās, tiek organizētas dažādās vietās. Īpaši bieži tās notiek paugurainajā un gleznainajā Vidzemes pusē. Iespēju robežās tēti un vīru uz sacensībām pavada arī pārējie ģimenes locekļi.

Gan sportā, gan darbā Mārtiņa moto ir: “Uzkrāj pieredzi un virzies uz priekšu!”. Viņš novērtē stabilitāti darbā un dzīvē, kā arī priecājas par iespēju strādāt lielā uzņēmumā, kur vienmēr ir profesionālās izaugsmes iespējas – vajag tikai censties un iet uz nosprausto mērķi. Savā veidā pat darba dzīve un aizraušanās ar velosportu savijas kopā, jo GASO velobraucēja kreklā Mārtiņš jau paguvis piedalīties vairākos lielos velobraucienos – Vienības braucienā un Rīgas velomaratonā. Bet kas vēl vairāk var stiprināt komandas garu gan sportā, gan darbā kā uzticami un pieredzējuši komandas biedri?!

Atpakaļ