Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā LIETVEDĪBAS SEKRETĀRI(-U) Bauskas iecirknī

Galvenās prasības pretendentam:

  • Vispārējā vidējā izglītība vai 1.līmeņa augstākā profesionālā izglītība
  • Valsts valodas (C līmeņa 1.pakāpe), vēlamas vienas svešvalodas zināšanas
  • Pieredze dokumentu un arhīvu pārvaldības jomā
  • Vēlama praktiska pieredze darbā ar DVS Namejs vai citu dokumentu vadības sistēmu
  • Lietišķās etiķetes pārzināšana
  • Komunikabilitāte, spēja sadarboties ar citiem darbiniekiem
  • Prasme patstāvīgi organizēt savu darbu un pieņemt lēmumus, uzmanības noturība, precizitāte darba izpildē
  • Prasme strādāt ar likumdošanas un citiem normatīvajiem aktiem
  • Prasme darbā ar datoru (Microsoft Office, e-pasta sistēma, interneta pārlūkprogramma) un citu biroja tehniku

Galvenie darba pienākumi:

  • Organizēt un nodrošināt Iecirkņa dokumentu un arhīva pārvaldības darbu atbilstoši normatīvajiem aktiem un metodiskajiem norādījumiem
  • Pārzināt un strādāt ar uzņēmuma dokumentu apstrādes informācijas sistēmām, nodrošināt Iecirknī saņemto un nosūtāmo dokumentu reģistrēšanu un apriti, t.sk. elektronisko sūtījumu apstrādi un pārsūtīšanu izpildītajiem
  • Konsultēt Iecirkņa darbiniekus dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas jautājumos
  • Apkalpot Autotransporta reģistrācijas sistēmu (ievadīt informāciju, izsniegt ceļazīmes-pilnvaras, sagatavot un izdrukāt atskaites)

Darba alga 1050 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem
  • Sākotnējo apmācību
  • Stabilu atalgojumu un piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu
  • Iemaksas pensiju fondā darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV un pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES līdz 2023.gada 18.junijam. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu akciju sabiedrībai “Gaso” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās amata vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām. Savu personas datu apstrādes piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: akciju sabiedrība “Gaso”, [email protected]

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

Kopīgot vakanci