Akciju sabiedrība "Gaso" aicina darbā ATSLĒDZNIEKU Rīgas iecirkņa Gāzesvadu tehniskās uzraudzības dienestā

Galvenās prasības pretendentam:

  • Pamata vai vidējā izglītība
  • Valsts valodas (vismaz A līmeņa 2. pakāpe), vēlama vismaz vienas svešvalodas prasme saziņas līmenī
  • Atbildības sajūta pret uzticētajiem darba pienākumiem
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Galvenie darba pienākumi:

  • Veikt gāzesvadu trases tehnisko uzraudzību atbilstoši darba uzdevumam un grafikam
  • Veikt zemes darbu izpildes uzraudzību un kontroli gāzesvadu aizsargjoslā
  • Veikt nepieciešamos zemes darbus gāzes armatūru un ierīču remontiem
  • Kontrolēt gāzesvadu virszemes un pazemes iekārtu piesaistes norādošo zīmju un uzlīmju stāvokli, pasūtīt to atjaunošanu
  • Instrumentu un cita inventāra, autotransporta kopšana un uzturēšana darba kārtībā

Darba alga 1250 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas

Piedāvājam:

  • Darbu vienā no lielākajiem Latvijas uzņēmumiem, draudzīgā un izpalīdzīgā komandā
  • Pastāvīgu pilnas slodzes darbu
  • Sākotnējo apmācību GASO mācību centrā darba pienākumu veikšanai
  • Kvalifikācijas celšanas kursus
  • Piemaksas par darba rezultātiem
  • Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu uzreiz pēc pārbaudes laika
  • Iemaksas pensiju fondā 5% apmērā no bruto darba algas katru mēnesi darbinieka labā (pēc nostrādāta 1 gada uzņēmumā)

Interesentus lūdzam sūtīt savu CV vai pieteikuma vēstuli (neiekļaujot tajās sensitīvu informāciju, kā arī foto, tautību, vecumu u.c.) izmantojot saiti PIETEIKTIES. Iesniedzot savu pieteikumu, Jūs dodat piekrišanu akciju sabiedrībai “Gaso” apstrādāt Jūsu iesniegtos personas datus norādītās amata vakances kandidātu izvērtēšanas un atlases procesā. Pretendentu iesniegtos datus uzglabāsim 4 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām. Savu personas datu apstrādes piekrišanu Jums ir tiesības atsaukt jebkurā laikā, sazinoties ar pārzini: akciju sabiedrība “Gaso”, [email protected]

Sazināsimies ar pretendentiem, kuru CV tiks izvirzīti uz nākamo atlases kārtu!

Kopīgot vakanci