Rihards Puķītis: gāzes meistars un volejbola treneris

Daugavpils iecirkņa meistars un profesionāls volejbolists Rihards Puķītis jau desmit gadus strādā gāzapgādes jomā, kur paguvis izmēģināt dažādus darbus: sākot no atslēdznieka-autovadītāja darba Jēkabpilī un beidzot ar meistara amatu Daugavpilī. Viņš atzīst, ka dzīvē nekas nenotiek tāpat vien: visam ir sava jēga un virzība. Arī viņa nokļūšanai GASO kolektīvā, vienlaikus veltot lielu daļu brīvā laika savam otrajam “pilnas slodzes darbam” – volejbolam.

Šobrīd agrākais profesionālais volejbolists pirmo sezonu trenē Daugavpils volejbola komandu “Ezerzeme/DU”, kurā iepriekš pats spēlēja. Rihards ir lepns, ka komanda 2022. gada Baltijas līgas regulārajā turnīrā ieguva godpilno trešo vietu – visaugstāko starp Latvijas komandām. Viņš teic, ka lomu maiņa no spēlētāja par treneri gan bijusi negaidīta – vienā brīdī izteiktais piedāvājums kļūt par treneri bija pārsteigums, bet Rihards šo izaicinājumu, daudz nedomājot, pieņēmis. Tagad, protams, vēl lielāka daļa brīvdienu un vakaru nekā iepriekš aizrit sporta zālē, tomēr šāds dinamisks dzīves stils Rihardam patīk!

Abos darbos – gāzapgādes sistēmu ekspluatācijā un sportā – Rihards ir priecīgs par iespēju komunicēt ar kolēģiem un klientiem, iedziļināties un palīdzēt risināt konkrētas problēmas, vienlaikus saglabājot dzīvu cilvēcisku saikni. Viņam tas šķiet viens no svarīgākajiem darba un dzīves uzdevumiem.

 

Atpakaļ